7876 8672 - Denne side er et produktkatalog og linker til shops med produkterne [email protected]
Vælg en side

Jotun Knast og Spærregrunder 2,7 L

Varenummer (SKU): DK6611v4380 Kategorier: ,
Flere billeder

kr. 495,00

(43 kundeanmeldelser)

BEDST i TEST 

Grunder og knastlak i ét.

Spærrende vandig grunding til indendørs brug,

baseret på modificeret epoxyharpiks.

Begrænser gennemslag fra knaster, gulnet træværk, sod, nikotin, tusch, samt vandskjolder etc.

Gennemslag af harpiks er et natu … læs mere her

Er Jotun Knast og Spærregrunder 2,7 L på lager?

Annonce
Køb Jotun Knast og Spærregrunder 2,7 L

Beskrivelse

Yderligere beskrivelse og flere billeder her:
Jotun Knast og Spærregrunder 2,7 L

Mange leder efter den billigste Jotun Knast og Spærregrunder 2,7 L på nettet, og de ender oftest ud med at finde tilbud her: Gå til shop

Jotun Knast og Spærregrunder 2,7 L fra BN Farver

Jotun Knast og Spærregrunder 2,7 L ligger på hylden i det store sortiment der er i den altid eftertragtede varekategori INDENDØRS MALING > GRUNDMALING. Din pakke kommer hjem til dig med lovpligtige 14 dages returret der giver dig en god sikkerhed, hvis du alligevel ikke skal bruge din vare. Vidste du at størstedelen af dem der handler online køber Jotun Knast og Spærregrunder 2,7 L i webshoppen BNFarver.dk, der har forstået at dække hele Danmark med de helt rigtige varer. Det store vareudvalg giver en stor pulje af varer, og her kan du helt sikkert finde noget du kan li, og der er det oplagte valg den vare du kigger på lige nu. Når du handler online kan priserne findes lavere end i butikker- når webshoppen sparer de penge som en almindelig butik bruger, så kommer det dig til gode.

Her finder du både Gori Stop Svamp og Insekt 22/7 og Teknos Aquatop 2600-22.

Jotun Knast og Spærregrunder 2,7 L og fordele ved at købe online

Forbrugere der køber produkter i danske webshops, begunstiges du af bedre rettigheder, som ikke er en selvfølge i fysiske butikker. Dansk lov kræver af webshoppen, at de skal give dig 14 dages returret. når du har handlet dine varer, der er endda shops, der vælger at give mere og det kommer dig tilgode som forbruger. Oveni returretten har du online også et ret stort udvalg af varer og shops, og det gør en prissammenligning let, i den store skov af webshops, der er derude. Og du kan endda gøre det direkte på din mobiltelefon i bussen eller toget. Når du handler online er du også fri for, at bæreposen med varerne går i stykker på vej hjem. Webshoppen sender din varer direkte til din adresse, medmindre du vælger at få dem sendt til din arbejdsadresse, du skal bare huske at vælge den rigtige adresse. Webshops har ikke en kø som i butikker eller supermarkeder køen er der slet ikke, når du handler online, så det er slut med at blive irriteret over langsomme mennesker i køen.

43 reviews for Jotun Knast og Spærregrunder 2,7 L

Vær den første til at anmelde “Jotun Knast og Spærregrunder 2,7 L”